Infrasauna Rondium

Vysoce kvalitní výrobek firmy Harvia. Tato firma má více než 20-ti letou zkušenost s budováním saun.

Provedení Rondium je perfektním výběrem pro nejnáročnější klientelu. Kruhový rohový vstup se je ze dvou skleněných křídel – ohýbané sklo. Sauna je dekorována nerezovými prvky, nerezovou rampou s bodovkami z LED žárovkami. Dekorativní nerezové prvky dotváří moderní vzhled tohoto modelu. Dokonce rám základny je krytý nerezem, dekoruje a zároveň chrání saunu před vlhkostí v blízkosti podlahy.

Horkem ošetřované dřevo - Osika nebo Olše je použito pro exteriér sauny. Interiér v provedení exklusive je z exotického dřeva Abachi. Sauny jsou vybaveny kontrolními jednotkami Griffin.

Infra sauna Harvia Rondium SG1515KL je určena pro rodinné použití. Materiál osika interiér, termo-osika exteriér sauny, 6x infra-zářiče Harvia. Sauna je vybavena dvojkřídlovými dveřmi s obloukovým zahnutím.


Finské sauny

Finské sauny.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Telefon: +420 545 214 689 Webové stránky: www.sauny-infra.cz