Infrasauna Radiant

Vysoce kvalitní výrobek firmy Harvia. Tato firma má více než 20-ti letou zkušenost s budováním saun.

Harvia Radiant obsahuje návod na instalaci, díky kterému je zprovoznění kabiny dílem pár okamžiků. Tuto infrakabinu můžete nainstalovat v jakémkoli suchém prostoru, například v ložnici. Délka a čas saunování se dají snadno nastavit přiloženým ovládáním. Harvia Radiant je ultrarychlá, saunovat se můžete méně než 10 minut po zapnutí. Světla mohou být také zapnuta pomocí ovladače. V obou modelech je zabudován CD přehrávač s rádiem pro vychutnání vaší oblíbené hudby.

Kabina je vyrobená ze dřeva Hemlock - příjemně strukturovaného, borovici podobného, světle zabarveného dřeva. The infrared cabins are made of hemlock wood, a pleasant-scented, light-coloured wood related to pine. Vnější panely jsou z tmavě ořechové dýhy.

Radiant má moderní design s velkým skleněným průčelím. Velké infrazářiče jsou umístěny tak, aby dlouhovlné teplo prostupovalo všemi částmi vašeho těla. Jelikož kabina způsobuje intenzivní pocení, je dobré mít chráněny lavice a podlahu, například ručníkem. Lavice jsou vyjímatelené pro snadné čištění.

Infrazářiče neprodukují škodlivé záření. Jelikož se však při saunování výrazně zvedá teplota vašich povrchových tkání, doporučujeme před používáním kabiny konzultaci s vaším lékařem, pokud jste těhotní či máte zdravotní problémy.


Finské sauny

Finské sauny.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Telefon: +420 545 214 689 Webové stránky: www.sauny-infra.cz