Infrakabiny

Při výběru infrasauny máte na výběr ze 3 možností, jak si infrasaunu pořídit.

Infrakabina jako stavebnice

Tyto kabiny se vyznačují rychlou stavbou montáže a následného zapojení elektřiny. Sauna se dodává z již zhotovených panelů s předchystanou elektroinstalací. Stavba této sauny, je otázkou cca 2 hodinu. Většinu těchto infrasaun stačí následně jenom zapojit do zásuvky 220V a sauna funguje. Doporučujeme při výběru infrasauny volit výrobce, na které máte dobré reference. Často se stává, že u infrasauny, které jsou podezřele levné, se po krátkém čase spálí elektronické ovládání, nebo se může elektroinstalace i vznítit.

Infrasauna na zakázku

Infrasauna na zakázku do prostor dle přání zákazníka, je nejnákladnější způsob jak si pořídit infrasaunu, ale také nejkvalitnější, firmy nemají zájem pracovat s nekvalitními výrobky, protože by při jejich záručních opravách přicházeli o zisk, proto raději volí kvalitní výrobky a komponenty, aby infrasauna vydržela.

Infrasauna postavená svépomoci

Stavba infrasauny, není až zas tak těžká záležitost, pokud by jste si nebyli při stavbě něčím jistí, každá kvalitní firma vám ráda poradí a v případě zájmu vám navrhne kompletní technické řešení - počet zářičů v sauně, vhodné zářiče, technické informace ohledně montáže zářičů a regulace sauny.


Finské sauny

Finské sauny.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Telefon: +420 545 214 689 Webové stránky: www.sauny-infra.cz